Search form

Bëratë 22:7

7E raçë mbë dhe, e digjova një zë që më thosh: Saull, Saull, përse më ndjek?

Dhiata e Re (Meksi Gjirokastriti) 1827 (Toskërisht)

© Interconfessional Bible Society of Albania


© Shoqëria Biblike Ndërkonfesionale

More Info | Version Index