Search form

Ioanni 13:19

19Që ndashti u thom juvet, pa gjarë, dhe që kur të gjajënë të besoni që unë jam.

Dhiata e Re (Meksi Gjirokastriti) 1827 (Toskërisht)

© Interconfessional Bible Society of Albania


© Shoqëria Biblike Ndërkonfesionale

More Info | Version Index