Search form

Ioanni 17:4

4Unë të nderova ti mbë dhe. Punënë e bëra që më pate dhënë mua për të bërë.

Dhiata e Re (Meksi Gjirokastriti) 1827 (Toskërisht)

© Interconfessional Bible Society of Albania


© Shoqëria Biblike Ndërkonfesionale

More Info | Version Index