Search form

Ioanni 18:6

6E poqë u tha ature, se unë jam, u hoqnë mbë të prapë, e ranë mbë dhe.

Dhiata e Re (Meksi Gjirokastriti) 1827 (Toskërisht)

© Interconfessional Bible Society of Albania


© Shoqëria Biblike Ndërkonfesionale

More Info | Version Index