Search form

Ioanni 18:9

9Që të paguhetë fjala që tha, se nga ata që më dhe, nukë humba ndonjë.

Dhiata e Re (Meksi Gjirokastriti) 1827 (Toskërisht)

© Interconfessional Bible Society of Albania


© Shoqëria Biblike Ndërkonfesionale

More Info | Version Index