Search form

Ioanni 4:49

49I thot’ atij njeriu i mbretit: Zot, eja pa vdekurë dhe djali im.

Dhiata e Re (Meksi Gjirokastriti) 1827 (Toskërisht)

© Interconfessional Bible Society of Albania


© Shoqëria Biblike Ndërkonfesionale

More Info | Version Index