Search form

Lluka 12:49

49Zjar arçë të vë mbë dhe, e ç’dua, nd’është që u dhez ndashti?

Dhiata e Re (Meksi Gjirokastriti) 1827 (Toskërisht)

© Interconfessional Bible Society of Albania


© Shoqëria Biblike Ndërkonfesionale

More Info | Version Index