Search form

Lluka 12:51

51Pandehni se arçë të vë mbë dhe paq? Jo, u thom juvet, po të përçuarë.

Dhiata e Re (Meksi Gjirokastriti) 1827 (Toskërisht)

© Interconfessional Bible Society of Albania


© Shoqëria Biblike Ndërkonfesionale

More Info | Version Index