Search form

Lluka 5:11

11E si hoqnë varkatë mbë dhe, i lanë të gjitha, e vanë pas sij.

Dhiata e Re (Meksi Gjirokastriti) 1827 (Toskërisht)

© Interconfessional Bible Society of Albania


© Shoqëria Biblike Ndërkonfesionale

More Info | Version Index