Search form

Marko 6:47

47E si u err, varka qe mbë mes të detit, e ai qe vetëmë ndë dhe.

Dhiata e Re (Meksi Gjirokastriti) 1827 (Toskërisht)

© Interconfessional Bible Society of Albania


© Shoqëria Biblike Ndërkonfesionale

More Info | Version Index