Search form

Mattheo 9:31

31Po ata si iknë ateje, vanë e qiriksnë atë mbë gjith’ atë dhe.

Dhiata e Re (Meksi Gjirokastriti) 1827 (Toskërisht)

© Interconfessional Bible Society of Albania


© Shoqëria Biblike Ndërkonfesionale

More Info | Version Index