Search form

fjalët e urta 21:19

19Më mirë të rri (njeriu) ndë dhe të shkretë, se bashkë me grua qartatore e zemërake.

Konstandin Kristoforidhi 1884 - Libra nga Dhiata e Vjetër (Toskërisht)

© Interconfessional Bible Society of Albania


© Shoqëria Biblike Ndërkonfesionale e Shqipërisë

More Info | Version Index