Search form

fjalët e urta 6:1

1Biri im, ndë u bëre dorë-zënë për mikunë tënt, ndë i dhe dorënë të huajit,

Konstandin Kristoforidhi 1884 - Libra nga Dhiata e Vjetër (Toskërisht)

© Interconfessional Bible Society of Albania


© Shoqëria Biblike Ndërkonfesionale e Shqipërisë

More Info | Version Index