Search form

Јован 1:12

12А на сите што Го примија, – на сите што веруваат во Неговото име – им даде можност да станат синови Божји;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index