Search form

Јован 1:13

13тие, не од крв, ни од похот телесна, ни од похот машка, а од Бога се родија.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index