Search form

Јован 1:17

17зашто Законот беше даден преку Мојсеја, а благодатта и вистината произлегоа од Исуса Христа.

Крај на Воскресение Христово

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index