Search form

Јован 1:18

(Зачало 2)

18Бога никој никогаш не Го видел; Единородниот Син, Којшто е во прегратките на Отецот – Он Го објави.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index