Search form

Јован 1:28

28Ова се случи во Витавара, отаде Јордан, каде што крштеваше Јован.

Крај на понеделникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index