Search form

Јован 1:31

31Јас не Го познавав, но дојдов да крштевам со вода, за да биде Он објавен на Израилот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index