Search form

Јован 1:32

32И сведочеше Јован, велејќи: – Го видов Духот да слегува од небото како гулаб и застана над Него.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index