Search form

Јован 1:34

34И јас видов и засведочив, дека е Овој Синот Божји.

Крај на св. Јован Претеча

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index