Search form

Јован 1:36

36И штом Го виде Исуса да врви, рече: – Еве Го Јагнето Божјо!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index