Search form

Јован 1:37

37Кога ги чуја од него тие зборови, двајцата ученици отидоа по Исуса.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index