Search form

Јован 1:41

41Тој прв го најде брата си Симона и му рече: – Го најдовме Месијата – што значи Христос;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index