Search form

Јован 1:43

(Зачало 5)

43Утредента, пак, Исус намисли да отиде во Галилеја и го најде Филипа, па му рече: – Врви по Мене!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index