Search form

Јован 1:49

49Му одговори Натанаил и рече: – Рави! Ти си Синот Божји, Ти си Царот Израилев.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index