Search form

Јован 1:7

7тој дојде за сведоштво, – да сведочи за Светлината, та сите да поверуваат преку него.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index