Search form

Јован 1:9

9Постоеше вистинска Светлина, Која го осветлува секој човек што доаѓа на свет.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index