Search form

Јован 10:14

14Јас сум добриот Пастир; и ги знам Моите, и Моите Ме знаат Мене.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index