Search form

Јован 10:17

(Зачало 37)

17Затоа Ме љуби Отецот, зашто Јас душата Своја си ја полагам, за пак да ја примам.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index