Search form

Јован 10:21

21Други велеа: ова не се зборови на бесен; може ли бесот да отвори очи на слепи?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index