Search form

Јован 10:27

(Зачало 38)

27Моите овци го слушаат Мојот глас и Јас ги знам; и тие одат по Мене,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index