Search form

Јован 10:32

32– Многу добри дела ви јавив од Мојот Отец; за кое од тие дела фрлате камења на Мене?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index