Search form

Јован 10:34

34Исус им одговори: – Не е ли напишано во вашиот Закон: „Јас реков: богови сте“?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index