Search form

Јован 10:35

35Ако ги нарече богови оние, во кои беше словото Божјо, и не можеше да се урне Писмото,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index