Search form

Јован 10:39

39Тогаш повторно сакаа да Го фатат, ама Он им се истргна од рацете нивни,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index