Search form

Јован 10:40

40и пак отиде преку Јордан, на она место, каде што Јован крштеваше; и остана таму.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index