Search form

Јован 10:5

5а по туѓ човек не одат, туку бегаат од него, оти гласот на туѓиот не го познаваат.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index