Search form

Јован 10:6

6Оваа парабола им ја кажа Исус, ама тие не разбраа што сакаше да им каже со неа.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index