Search form

Јован 10:7

7Тогаш Исус пак им рече: – Вистина, вистина ви велам: Јас сум вратата на овците.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index