Search form

Јован 10:8

8Сите, колку што дошле пред Мене, ајдуци се и разбојници; но, овците не ги послушаа.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index