Search form

Јован 11:11

11Ова го кажа, и потоа им рече: – Лазар, пријателот наш, заспал; но ќе отидам да го разбудам.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index