Search form

Јован 11:12

12Тогаш учениците Негови рекоа: – Господи, ако заспал, ќе оздрави.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index