Search form

Јован 11:13

13Исус го рече тоа за смртта негова, а тие помислија дека говори за заспивање со сон.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index