Search form

Јован 11:19

19и мнозина Јудејци беа дошле при Марта и Марија да ги утешат за брата им.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index