Search form

Јован 11:20

20Кога чу Марта дека иде Исус, излезе пред Него; а Марија седеше дома.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index