Search form

Јован 11:24

24Марта Му рече: – Знам дека ќе воскресне при воскресението, во последниот ден.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index