Search form

Јован 11:25

25А Исус ѝ рече: – Јас сум воскресението и животот; којшто верува во Мене, и да умре, ќе оживее.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index