Search form

Јован 11:26

26И секој што живее и верува во Мене, нема да умре довека. Го веруваш ли тоа?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index