Search form

Јован 11:27

27Таа Му рече: – Да, Господи, јас поверував дека си Ти Христос, Синот Божји, Којшто требаше да дојде на светот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index